Energicky vstupujeme do nového roka 2022

Nový rok je pre nás pokračovaním v úspešných projektoch a zabehnutých procesoch, ale súčasne je pre nás i novou výzvou, ktorá nám dáva možnosť určiť si nové „predsavzatia“ a posúvať svoje hranice. Rozhodli sme sa vstúpiť do nového roka s energiou – a tá sa odzrkadlí vo viacerých nových aktivitách, ktoré pripravujeme.

Čo nám priniesol rok 2021 

V prvom rade sa tešíme z naplnenia KPI´s pri projektoch našich klientov, pretože je to potvrdenie efektivity a úspešnosti content marketingu, našej práce, za ktorej hodnotou si pevne stojíme. Úspešnosť projektov ako zvýšenie predaja, zvýšenie organickej návštevnosti či ušetrenie finančných nákladov je to, čo vytrvalosť content marketingu priniesla našim klientom aj v roku 2021. 

E-shop SCANquilt – splnili sme veľmi ambiciózne KPI, rastieme už 2. rok po sebe – klientovi sme predaj medziročne zvýšili o 55,8 %.

Nové spolupráce 

Rok 2021 nám priniesol nových klientov v rôznych odvetviach, a s nimi aj spustenie nových zaujímavých a užitočných blogov. Za prejavenú dôveru ďakujeme ako novým,tak i našim dlhoročným partnerom, ktorí s nami opäť predĺžili spoluprácu.

S klientom Viessmann spolupracujeme už 6. rok. Jednou z našich aktivít je aj online magazín vykurovanie24.sk, ktorý významne prispieva k 300 % nárastu návštevnosti webov Viessmann (porovnanie s obdobím pred našou spoluprácou). Okrem návštevnosti však každoročne získavame stovky relevantných dopytov.

Jedným z našich nových klientov je aj spoločnosť Penam, ktorá rovnako ako my sídli v Nitre. Obzvlášť nás teší, že sme uspeli v rámci niekoľkokolového tendra na zastrešenie content marketingového projektu. Tvoriť príbeh pečiva bude pre nás nielen ďalšou skvelou skúsenosťou, ale aj nemalým záväzkom. 

Tím CF – Fruiteri 

ContentFruiter má nových Fruiterov, tím sa doplnil o skúsených kolegov z oblasti grafiky a dizajnu, z marketingu, ale aj odborníkov na obsah, ktorý tvorí neoddeliteľnú súčasť projektov a ich úspešnosti. 

Počas roka sme hľadali zaujímavú aktivitu, v rámci ktorej by sme mohli byť prospešní pre naše okolie. Rozhodli sme sa zapojiť do projektu na podporu a ochranu prírody a spoločne sme vysadili takmer 800 stromčekov v zničenom lesnom území. 

Aký bude rok 2022 a na čo sa môžete tešiť  

Rok 2022 bude plný noviniek a rôznych aktivít. Rozhodli sme sa byť viac „na očiach“, edukovať a hovoriť o tom, čo je content marketing, čo ponúka, čo prináša a ako ho vnímame cez naše vlastné, už šesťročné skúsenosti. Myslíme, že dozrel čas podeliť sa o naše poznatky z praxe. 

Môžete sa tešiť na podcast z našej dielne, venovaný, samozrejme, téme content marketingu. Ak si niekto myslí, že je to veľmi ohraničená téma, ukážeme mu, čo všetko v sebe content marketing zahŕňa a čo všetko ovplyvňuje.  

Tešiť sa môžete aj na zaujímavé webináre s odborníkom na content marketing, naším Managing Directorom Patrikom Vavrovičom. Taktiež máme počas roka pripravené kreatívne súťaže pre tých, ktorí sú nielen súťaživí, ale radi tiež prekonávajú sami seba a reagujú na nové výzvy. 

Patrik na konferencii Digital Rulezz (zdroj foto: Vladimír Škuta)

Samozrejme, chceme byť naďalej užitoční aj pre svoje okolie – z toho dôvodu v tomto roku pokračujeme vo výsadbe stromčekov, no zapájame sa takisto do nových prospešných aktivít. 

Neprezradíme všetko, aby boli aj prekvapenia. 🙂

Vitaj, rok 2022! 

Pravidelný newsletter

Odšťavený z čerstvých marketingových noviniek, plný výživných informácií. Nezmeškajte náš obsah a zostaňte v obraze.

Author avatar
Lenka Belovičová
Lenka posilnila tím CF ako PR & Marketing manažérka s dušou vizionára so zmyslom pre detaily. Má za sebou skúsenosti s projektovým manažmentom vo verejnom, súkromnom aj neziskovom sektore. Jej kreatívna povaha, tímový duch a vytrénovaný multitasking si poradia s každou novou výzvou. V dynamickom prostredí sa cíti ako ryba vo vode. Plynule rozpráva niekoľkými cudzími jazykmi, miluje cestovanie a mimo práce ju nájdete na horách alebo pred objektívom fotoaparátu.
Odber newslettera
Dátum konania webinára mi nevyhovuje

Zanechajte nám na Vás kontakt a my Vás budeme kontaktovať ak budeme realizovať webinár s touto témou aj v inom termíne.