Projekt MINERÁLNE VODY a.s.

Nasavoda.sk je novým projektom o vodnom bohatstve pre MINERÁLNE VODY a.s.

Spoločnosť MINERÁLNE VODY stojí za značkami Baldovská, Drobček, Salvator a Savior a je jedným z najväčších výrobcov minerálnych vôd na Slovensku. Ako partner pre content marketing sme pre klienta spustili originálny projekt Naša voda, ktorý už od začiatku sprevádza úspech.

Popis projektu

Projekt Naša voda je jedným z vôbec najmladších projektov v ContentFruiter, no napriek tomu má za sebou veľmi zaujímavý štart a taktiež prvé úspechy. Jeho zameranie na vodné bohatstvo nezaujal pri tvorení idey iba nás, ale aj klienta, a tak koncom mája 2017 projekt zažil svoje oficiálne spustenie. Už od prvých okamihov bolo zrejmé, že téma vodného bohatstva, vodných atrakcií a pitného režimu bude pre trh veľmi zaujímavá.

V súčasnosti dokáže portál osloviť aj viac ako 1000 unikátnych používateľov denne a zmienky o ňom nájdete aj v médiách. Slováci majú radi vodu a sú na ňu hrdí. My sme tento fakt naplno využili. Baldovská sa ako jedna z najtradičnejších značiek minerálnych vôd na Slovensku postupne stáva synonymom spojenia “Naša voda” a získava si fanúšikov nielen medzi staršími generáciami, ktoré ju poznajú z minulosti, ale aj medzi mladými ľuďmi, ktorých zatiaľ neoslovila. A to je cieľom projektu - oslovovať a budovať povedomie o značkách aj medzi mladšími generáciami.

Ako ukazujú štatistiky portálu aj dnes - najviac zastúpení medzi návštevníkmi portálu sú práve ľudia vo veku 25-40 rokov. Každý návštevník má na portáli nasavoda.sk jedinečnú možnosť bližšie spoznať slovenské vodné bohatstvo, získať tipy na návštevu rôznych vodných atrakcií (o ktorých doteraz možno ešte nepočul), zistiť dôležité informácie o pitnom režime či zdarma si stiahnuť unikátneho sprievodcu Vodné bohatstvo Slovenska, ktorý sa stal vôbec prvou elektronickou publikáciou venovanou slovenskej vode.

Výsledky projektu

Vzhľadom na to, že projekt je aktívny len niekoľko mesiacov, nemôžeme zatiaľ výsledky prezentovať. Tu si však prezrite aspoň ukážky toho, čo sa na portáli nasavoda.sk nachádza už teraz.

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725