od roku 2016

Ako sme vytvorili informačného lídra medzi výrobcami strešných krytín

logo-krytina
by
logo-terran

Popis projektu

V novembri 2016 sme po komplexnom redizajne a strategickom nastavení spustili portál krytina.sk pre klienta Mediterran Slovakia. Cieľ portálu je jednoznačný – pritiahnuť pozornosť každého, kto premýšľa o novej streche alebo jej rekonštrukcii, hľadá informácie o údržbe či má nejaké otázky ohľadom striech a strechárstva. Nechýbajú ani zaujímavosti a inšpirácie zo sveta. Na portáli pravidelne publikujeme užitočné a inšpirujúce články, infografiky, e–knihy a videá, ktoré sa šíria prostredníctvom rôznych organických kanálov. Od počiatku bolo cieľom portálu krytina.sk vytvoriť zo značky Terran informačného lídra v jej odvetví. Súčasná spolupráca pokračuje už siedmy rok.

Čísla a fakty

Výsledky projektu za 6 rokov spolupráce

Priebeh rastu organickej návštevnosti od januára 2017 do decembra 2022

3:50

priemerný čas na stránke

1 370 000+

návštev celkovo

980 000+

návštev z organického vyhľadávania

6 600+

počet získaných leadov

Prekonali moje predstavy

“Veľmi nás teší, že agentúra ContentFruiter vyzdvihla náš projekt krytina.sk na piedestál informačného lídra v oblasti striech. Významne nám narástla návštevnosť, počet relevantných kontaktov a dopyty. Pocítila nás aj konkurencia. Sme na trhu nielen neprehliadnuteľní, ale predovšetkým užitoční, čím sa naplnila, ba až prekročila moja predstava, s ktorou som do projektu išiel. Skvelá spolupráca, spoľahlivosť, pridaná hodnota a výsledky, už takmer 7 rokov.”

Ing. Tomáš Bábics

konateľ

MEDITERRAN Slovakia s.r.o.

Keďže sme vnímali silu a unikátnosť projektu, koncom roka 2017 sme portál Krytina.sk prihlásili do 5. ročníka súťaže content marketingových projektov Fénix content marketing. Jedinú prihlášku premenil projekt na shortlist v kategórii Online magazín a stal sa tak jedným z top online magazínov postavených na content marketingu v rámci českého a slovenského trhu.

Ukázalo sa tak, že aj napriek špecifickosti témy a neveľkej cieľovej skupine, ktorá na Slovensku je, odborná porota ocenila dopady projektu a jeho význam pre odvetvie. Nás v prvom rade teší, že stále vnímame progres a stále vidíme príležitosť zlepšovať výsledky pre klienta a konkurovať projektom aj na globálnej úrovni.

Ukrojte si z našej chuti
Pravidelný newsletter

Odšťavený z čerstvých marketingových noviniek, plný výživných informácií. Nezmeškajte náš obsah a zostaňte v obraze.