Content marketing projekt pre Brigada.sk

Viac ako 21 000 nových registrácií a vytvorenie informačného lídra medzi brigádnymi portálmi

Portál brigada.sk na Slovensku ponúka brigády už viac ako 10 rokov. Za 2 roky spolupráce sa nám vďaka content marketingu z tohto portálu podarilo vytvoriť informačného lídra a významne zvýšiť dôležité metriky portálu.

Popis projektu

Začiatok spolupráce sa datuje do roku 2013, kedy bolo na portáli niekoľko článkov s tipmi na brigády. Podrobná analýza ukázala obrovský potenciál - ľudia vo veľkej miere hľadajú spojenia súvisiace s prácou, životopisom, pracovným pohovorom, motiváciou, zárobkom atď.

Tejto príležitosti sme sa chopili, a pretože analýza ukázala, že konkurencia v tomto odvetví doteraz hodnotný obsah tvorila len v malej miere, pustili sme sa do realizácie veľmi aktívne. V priebehu dvoch rokov sme publikovali viac ako 100 kusov rôznorodého obsahu a niekoľko desiatok rozhovorov s influencermi, aby najmä mladým ľuďom nechýbala motivácia napredovať. Dnešní úspešní podnikatelia, umelci alebo vedci tiež začínali ako brigádnici. Už po niekoľkých týždňoch sa ukázalo, že content marketingové aktivity sú veľmi prínosné a hodnotný obsah začína oslovovať mnohých používateľov.

Dôležitou súčasťou procesu bola optimalizácia a pridanie dôležitých tém do poradne pre brigádnikov. Vďaka tejto aktivite sa nám podarilo dosiahnuť takmer 20-krát viac organických návštev poradne než v predchádzajúcom období.

Výsledky projektu

nárast organickej návštevnosti

100 %

nových registrovaných používateľov

21 000+

zväčšenie času priemerne stráveného na portáli

92 %

počet prečítaní najčítanejšieho článku

55 000+

organické návštevy spravodajstva od jeho spustenia

400 000+

počet prečítaných rozhovorov s influencermi bez platenej podpory

35 000+

nárast organickej návštevnosti poradne od prestavby

1950 %

počet návštev poradne od jej prestavby

430 000+

počet publikovaných rozhovorov s influencermi

30+

Ukážka ovocia našej práce

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725