Projekt Viessmann

Rast organickej návštevnosti o viac ako 210 % pre Viessmann

Viac ako 220 000 organických návštev za 24 mesiacov priniesla spolupráca s našou agentúrou firme Viessmann, lídrovi v oblasti vykurovacích systémov, a to vďaka tvorbe a distribúcii užitočného obsahu.

Popis projektu

Spolupráca v content marketingu so spoločnosťou Viessmann, lídrom v rámci vykurovacích systémov, trvá už od začiatku roku 2016. Táto spoločnosť pôsobiaca v 74 krajinách sveta prináša pravidelne v spolupráci s našou agentúrou hodnotný, edukačný a inšpiratívny obsah z oblasti vykurovania a chladenia. Už v prvom roku sa vďaka realizácii full-service content marketingu podarilo dosiahnuť výsledky, ktoré výrazne prekročili ciele a očakávania klienta. V druhom roku spolupráce sa táto aktivita prejavila ešte výraznejšie, a to nielen vo zvyšujúcej sa návštevnosti, ale aj v online dopytoch z webových stránok Viessmann.

Výsledky projektu za 24 mesiacov

nárast organickej návštevnosti

210 %

návštevy z organického vyhľadávania

220 000+

nárast celkovej návštevnosti

112 %

návštevy webu celkom

360 000+

nárast online dopytov

400 %+

Ukážka ovocia našej práce

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725