CONTENT MANAGER

Vyznáš v technológiách, hovorí ti niečo Smart, 4K, Framerate prípadne sa rozumieš (laicky) elektrotechnike a inštalatérstvu? Ak máš dobrý time management a si komunikatívny, staň sa našou novou posilou ako Content Manager.

Content Manager je dušou každého projektu – podieľa sa na tvorbe stratégie projektu, ktorú následne manažuje a zároveň zabezpečuje veľmi dôležitú súčasť každého projektu – hodnotný obsah. Na príprave obsahu spolupracuje v prípade potreby aj s Editorom, ktorý zodpovedá primárne za textový obsah (články).

CM zabezpečuje ďalšie formy obsahu s internými alebo externými spolupracovníkmi (e-knihy, videá, infografiky…) podľa charakteru obsahu. Content Manager je pre klienta primárnym supportom v rámci projektu (plní väčšinou aj pozíciu Account Managera). Má prehľad nie len o tvorbe obsahu, ale aj ďalších súčastiach projektu - distribúcia, kreatíva, portál, výsledky. S klientom komunikuje primárne Content Manager, v odborných otázkach v rámci distribúcie obsahu prizýva na komunikáciu ďalších manažérov a špecialistov, podľa charakteru dopytu.

Content Manager zabezpečuje odosielanie všetkých reportov v rámci projektu.

Ide o full time spoluprácu.

Miesto práce: Nitra

Odmena: od 800 EUR + osobné ohodnotenie na základe skúseností, zručností a pracovných výsledkov.

Termín nástupu: ihneď

CONTENT MANAGER PÔSOBÍ V NASLEDOVNÝCH PROCESOCH AGENTÚRY

PONUKA

  • Podieľa sa na príprave ponuky z pohľadu Content Marketing stratégie a Tvorby obsahu

REALIZÁCIA

  • Zabezpečuje tvorbu obsahu v požadovanej forme a kvalite pre pridelené CM projekty
  • Sleduje dodržiavanie všetkých termínov pri tvorbe obsahu v rámci pridelených CM projektov
  • V spolupráci s editorom zabezpečuje textový obsah (články)
  • V spolupráci s Creative&Art oddelením zabezpečuje grafický obsah
  • Zabezpečuje všetky ďalšie formy obsahu podľa nastavenej stratégie
  • Pripravuje (v spolupráci s analytickým oddelením) pravidelný report
  • Zabezpečuje odosielanie všetkých reportov v rámci projektu
  • Pravidelne komunikuje s klientom a rieši jeho podnety, otázky a pripomienky
  • Je account supportom pre klienta (v odborných otázkach a podnetoch si na vyriešenie prizýva kolegov)

NAPREDOVANIE

  • Prináša podnety pre zefektívnenie a zlepšenie procesov v rámci pridelených CM projektov
  • Pravidelne komunikuje s CCM o stave a napredovaní projektov
  • Prijíma požiadavky a podnety od podriadených a prezentuje ich nadriadenému

NÁPLŇ PRÁCE

  • Príprava obsahovej stratégie
  • Tvorba a manažovanie redakčného kalendára
  • Riadenie tvorby obsahu
  • Kontrola súladu vytvoreného obsahu s obsahovou stratégiou
  • Sledovanie spätnej väzby na vytvorený obsah
  • Edukácia dodávateľov obsahu a komunikácia s nimi

IDEÁLNY KANDIDÁT NA POZÍCIU

  • Zaujíma sa o moderné technológie
  • Je komunikatívny
  • Dodržiava termíny
  • Dbá na kvalitu obsahu v zmysle dohodnutej stratégie projektu
  • Prax s publikovaním obsahu a základné žurnalistické znalosti

PREFEROVANÝ ODBOR VZDELANIA

  • Žurnalistika
  • Marketing
  • Reklama

IT ZNALOSTI

  • MS Word (pokročilý)
  • MS Excel (pokročilý)
  • MS PowerPoint (pokročilý)
  • WordPress (základy) výhodou

ČO VÁM PONÚKAME

  • Sebarealizáciu a osobný rast v originálnom a ambicióznej firme
  • Výmenu skúseností v skvelom tíme
  • Teambuildingy
  • Home office
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kávu na pracovisku zadarmo
  • Preplatenie školení a vstupeniek na prednášky

Chcete sa niečo opýtať ku pracovnej pozícii? Napíšte nám správu na náš Facebook, alebo cez náš kontaktný formulár.

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním osobných údajov.

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725