CONTENT MANAGER

HĽADÁME ŤA

Máš rád prácu s obsahom, si žurnalista, redaktor, slovenčinár, editor, alebo inklinuješ k tejto oblasti a chceš pracovať v Nitre? Ak hľadáš zaradenie do výborného kolektívu v perspektívnej a rastúcej firme, staň sa našou novou posilou ako Content Manager (CM).

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

Content Manager je dušou každého projektu – podieľa sa na tvorbe stratégie projektu, ktorú následne manažuje a zároveň tak zabezpečuje veľmi dôležitú súčasť každého projektu – hodnotný obsah (menežovaním procesov, ale ak chce môže aj tvoriť). Na príprave obsahu spolupracuje v prípade potreby aj s Editorom, ktorý zodpovedá primárne za textový obsah (články).

CM zabezpečuje procesy s pojené s rôznymi formami obsahu a to s internými alebo externými spolupracovníkmi (e-knihy, videá, infografiky…) podľa charakteru obsahu. Content Manager je pre klienta primárnym supportom v rámci projektu. Plní väčšinou aj pozíciu Account Managera = komunikuje s tímom agentúry a s klientom a zabezpečuje všetky potrebné procesy. Má prehľad nie len o tvorbe obsahu, ale aj ďalších súčastiach projektu - distribúcia, kreatíva, stav portálu, výsledky projektu. S klientom komunikuje primárne Content Manager, v odborných otázkach v rámci distribúcie obsahu prizýva na komunikáciu ďalších manažérov a špecialistov, podľa charakteru dopytu.

Content Manager komunikuje s klientom a zabezpečuje odosielanie všetkých reportov v rámci projektu.

Ak by to znelo zložito, ničoho sa neobávaj, zaškolíme ťa a všetko naučíme. Máme množstvo šikovných ľudí v tíme, ktorí sa Ti budú venovať.

NÁPLŇ PRÁCE - PÔSOBENIE V PROCESOCH

  • Podieľa sa na príprave ponuky z pohľadu Content Marketing stratégie a tvorby obsahu
  • Zabezpečuje – riadi tvorbu obsahu v požadovanej forme a kvalite pre pridelené projekty
  • Kontroluje súlad vytvoreného obsahu s obsahovou stratégiou
  • Spolutvorí a manažuje redakčný kalendár
  • Edukuje dodávateľov obsahu a komunikuje s nimi
  • Sleduje dodržiavanie všetkých termínov pri tvorbe obsahu v rámci pridelených projektov
  • V spolupráci s editorom zabezpečuje textový obsah (články)
  • V spolupráci s Creative&Art oddelením zabezpečuje grafický obsah
  • Zabezpečuje všetky ďalšie formy obsahu podľa nastavenej stratégie
  • Sleduje spätnú väzbu na vytvorený obsah
  • Pripravuje (v spolupráci s analytickým oddelením) pravidelný report
  • Zabezpečuje odosielanie všetkých reportov v rámci projektu
  • Pravidelne komunikuje s klientom a rieši jeho podnety, otázky a pripomienky
  • Je account supportom pre klienta (v odborných otázkach a podnetoch si na vyriešenie prizýva kolegov)
  • Prináša podnety pre zefektívnenie a zlepšenie procesov v rámci pridelených CM projektov
  • Prijíma požiadavky a podnety od kolegov a prezentuje ich nadriadenému

IDEÁLNY KANDIDÁT NA POZÍCIU

  • Je komunikatívny, pokojne aj ukecaný :)
  • Má výborný time management
  • Dbá na kvalitu obsahu v zmysle dohodnutej stratégie projektu
  • Je schopný analyzovať a prepájať informácie a súvislosti
  • Prezentačné zručnosti mu pomáhajú
  • Strategické myslenie a zmysel pre detail ho charakterizujú
  • Je zodpovedný a spoľahlivý
  • Flexibilný
  • Tímový hráč

PREFEROVANÝ ODBOR VZDELANIA

  • Žurnalistika
  • Marketing
  • Masmediálna komunikácia
  • Reklama
  • Alebo máš vycibrený talent na prácu s obsahom aj bez uvedených preferencií

ZNALOSTI

  • MS Word (pokročilý)
  • MS Excel (pokročilý)
  • MS PowerPoint (pokročilý)
  • WordPress (základy) výhodou
  • Znalosť AJ - výhodou

PONÚKAME

  • Otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
  • Vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný aj osobný rast v originálnej a ambicióznej firme
  • Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
  • Práca na projektoch pre známe a prestížne značky
  • Výmenu skúseností v skvelom tíme
  • Teambuildingy – privítame ak budeš aj iniciátorom :)
  • Home office – niekoľko dní v týždni
  • Flexibilný pracovný čas
  • ContentFruiter má svoju DNA postavenú na otvorenosti, transparentnosti, radosti z práce a nadšení
  • Kávu a iné drobnosti na pracovisku zadarmo
  • Odborné vzdelávanie podľa potrieb a záujmov

ODMENA A NÁSTUP

  • Odmena: od 900 EUR + osobné ohodnotenie (na základe skúseností, zručností a pracovných výsledkov)
  • Miesto práce: Nitra + home office
  • Technické a softvérové vybavenie potrebné k práci
  • Fázovanie nástupu: počíta so zaškolovaním (1-3 mesiace) + samostatné projekty (podľa pripravenosti)
  • Termín nástupu je možný IHNEĎ
  • Akékoľvek nejasnosti a otázky – volať/písať na: job@contentfruiter.sk

Nie si si istý/á? Jednoducho sa nám ozvi, zvážime termín, podebatujeme, urobíš si názor a my tiež. Texty nedokážu odprezentovať atmosféru, náladu, firemného ducha. Príď to zažiť, radi ťa spoznáme (tiež iných šikovných ľudí z Nitry).

AKÝ BY MAL BYŤ DOBRÝ CONTENT MANAGER?

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním osobných údajov.

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725