Minerálku Baldovskú si položíme na police od BITO potiahnuté látkou od Sofatex, alebo ako vyzeral náš marec

Marec sa pre nás niesol v znamení viacerých príjemných správ. Máme obrovskú radosť, že začíname pracovať na nových, zaujímavých projektoch postavených na content marketingu. Prinášať ovocie budeme odteraz slovenskej spoločnosti s bohatou a dlhou históriou Minerálne vody a.s. (známej vďaka značkám Baldovská, Salvator, či Drobček). Content marketing zastrešíme aj pre nemeckého výrobcu skladovacej techniky BITO a jedného z popredných slovenských predajcov poťahových látok a technických materiálov Sofatex.

Odhalíme skutočné vodné bohatstvo

Logo Minerálne vody

Minerálna voda Baldovská, horčíková voda s bohatou históriou Salvator, voda pre deti Drobček a galóny Savior. To sú naše minerálne a pramenité vody s tradíciou. Nevyčerpateľný okruh krásnych tém, ktoré budeme s láskou tvoriť a šíriť do sveta. Už čoskoro sa môžete tešiť na nový web klienta aj veľký content marketingový projekt venovaný jednému zo štyroch elementov – vode. Naša spriaznená agentúra pre tradičný marketing - RenaCo - priloží ruku k dielu návrhom nových etikiet pre značku Drobček a realizáciou spotrebiteľskej súťaže pre značku Baldovská. Nápadov je veľa a sľubujeme, že bude na čo pozerať ☺. Odpálime to už čoskoro.

Špička v skladovacích systémoch si zaslúži špičkovú komunikáciu

 

Logo Bito

 

BITO vyrába a dodáva skladovacie systémy do celého sveta už od roku 1845. Tak, ako sú stabilné ich regály, tak je stabilné aj ich meno v priemyselnom odvetví. Je to už 10 rokov, čo spoločnosť BITO pôsobí aj na Slovensku a dodáva svoje produkty a skladové riešenia aj mnohým veľkým a silným značkám.

Sme veľmi radi, že sa BITO rozhodlo ísť cestou dlhodobej marketingovej stratégie a tvorby hodnotného obsahu. Ide o odvetvie kde sú informácie a edukácia spotrebiteľa nesmierne dôležité, lebo často i malé detaily rozhodujú o ušetrení veľkého množstva času a práce. Pre BITO pripravujeme samostatný content marketingový projekt a jeho spustenie je naplánované na mesiac máj. Tentokrát sa content marketingom zameriame hlavne na sektor B2B, a to priamo na vynovenej webstránke Bito.sk.

Materiál príjemný nielen na dotyk, odteraz ešte bližšie k zákazníkom a ich potrebám

 

Sofatex logo

 

Veľkoobchod s materiálmi (nie len) pre čalunícke firmy a predajcov sedačiek, Sofatex, má vo svojej ponuke obrovské množstvo kvalitných materiálov od popredných svetových výrobcov. Už od roku 2003 ponúka táto spoločnosť kvalitné produkty a osobný prístup k svojim zákazníkom. My chceme túto myšlienku zamerania sa na zákazníka ešte viac podporiť, a to práve vďaka content marketingu. Aj tu budeme vychádzať z novej brandbuildingovej stratégie značky, ktorú pripravila agentúra RenaCo, ktorá navrhla klientovi úplne nový brand. Pripravovaný projekt bude zaujímavým zdrojom informácií pre všetkých, ktorí majú v záujme vytvoriť si pohodlné a zdravé prostredie. Hodnotný obsah, ktorý pre Sofatex budeme pravidelne vytvárať, vás nie len poučí a inšpiruje, ale určite aj pobaví. Takže je sa je na čo tešiť.

Takto akčne vyzeral náš marec, no apríl za ním tiež nezaostáva. O tom však až nabudúce. Teraz sa ideme s nadšením vrhnúť na nové content marketingové projekty ;)

 

CONTENT NEWSLETTER


Odber newslettra od ContentFruiter

 

Čerstvé CM novinky priamo na Váš e-mail

Aby ste boli v obraze pri vzostupe nového marketingu

Momentík..

Thank you for signing up!

Napísať komentár

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725