Projekt Terran

Ako sme vytvorili informačného lídra medzi výrobcami strešných krytín

Mediterran Slovakia - portál krytina.sk

Popis projektu

V novembri 2016 sme po komplexnom redizajne a strategickom nastavení spustili portál krytina.sk pre klienta Mediterran Slovakia. Cieľ portálu je jednoznačný - pritiahnuť pozornosť každého, kto premýšľa o novej streche alebo jej rekonštrukcii, hľadá informácie o údržbe či má nejaké otázky ohľadom striech a strechárstva. Nechýbajú ani zaujímavosti a inšpirácie zo sveta. Pravidelne na portáli publikujeme užitočné a inšpirujúce články a infografiky, ktoré sa šíria prostredníctvom rôznych organických kanálov. Cieľom portálu krytina.sk bolo od počiatku vytvoriť informačného lídra zo značky Terran v jej odvetví. Súčasná spolupráca pokračuje už tretí rok.

 

Výsledky projektu za 20 mesiacov

počet získaných leadov

3000+

návštevy z organického vyhľadávania

161 000+

návštevy denne

550+

priemerný čas na stránke

3:50

priemerný open rate newsletterov

35 %+

priemerný click rate newsletterov

14 %+

 

 

Fénix content marketing 2017

Keďže sme vnímali silu a unikátnosť projektu, koncom roka 2017 sme portál Krytina.sk prihlásili do 5. ročníka súťaže content marketingových projektov Fénix content marketing. Jedinú prihlášku premenil projekt na shortlist v kategórii Online magazín a stal sa tak jedným z top online magazínov postavenom na content marketingu v rámci českého a slovenského trhu.

Ukázalo sa tak, že aj napriek špecifickosti témy a nie veľkej cieľovej skupine, ktorá na Slovensku je, odborná porota ocenila dopady projektu a jeho význam pre odvetvie. Nás v prvom rade teší, že stále vnímame progres a stále vidíme príležitosť zlepšovať výsledky pre klienta a konkurovať projektom aj na globálnej úrovni.

Ukážka ovocia našej práce na projekte Krytina.sk pre značku Terran

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725