Projekt Dacom Pharma

Obsadenie kľúčových tém a budovanie komunity pre Dacom Pharma

Vytvorenie originálneho portálu hovormeoklboch.sk (i v českej mutácii) venovaného prevencii a liečbe ochorení kĺbov a vybudovanie aktívnej komunity viac ako 7800 ľudí pre Dacom Pharma - výrobcu výživových doplnkov pre kĺby.

Popis projektu

Začiatok spolupráce s českou spoločnosťou Dacom Pharma sa začína v roku 2015 vytvorením originálneho portálu v českej a slovenskej jazykovej mutácii (mluvmeokloubech.cz a hovormeoklboch.sk). Spoločnosť Dacom Pharma je výrobcom doplnkov výživy pre kĺby a kĺby sú tiež veľmi dôležitou témou portálu - na tému ochorenia kĺbov však nazerá zo širšieho pohľadu a zaoberá sa tiež témami súvisiacimi s prevenciou, cvičením alebo zdravým stravovaním. V priebehu dvoch rokov sa podarilo vybudovať aktívnu komunitu ľudí na Facebooku a stabilne rastúcu organickú návštevnosť. Portál je tiež mediálnym priestorom pre klienta, vďaka ktorému môže propagovať svoje produkty, a to neustále.

Výsledky projektu za 30 mesiacov

unikátne návštevy portálov z organického vyhľadávania

175 000+

počet získaných fanúšikov na Facebooku

7 800+

počet návštev denne

1000+

Ukážka ovocia našej práce

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725