Travelcase – vlastné médium pre Tatry Mountain Resorts

Popis projektu

Koncom roka 2018 sme naštartovali content marketingový projekt pre Tatry Mountain Resorts s názvom Travelcase. Hoci projekt funguje iba pár mesiacov, už si k nemu našli cestu tisícky čitateľov. Na portáli už teraz používatelia nájdu množstvo hodnotného obsahu rozdelených do piatich základných kategórií (Príbehy, Zážitky, Trendy, Tajomstvá, Šport a turistika). 

V rámci obsahu sú natívne zakomponované aj miesta späté s klientom, ktoré majú svoj originálny koncept (napr. prvý certifikovaný hotel s prvkami feng shuei na Slovensku - Tri studničky, najvyššie položená izba v strednej Európe na Lomnickom štíte, či Hotel Rotunda na Chopku). Obsah pritom okrem predstavenia samotných konceptov, ponúka najmä rôzne tipy na výlety v okolí, zaujímavosti, či zážitky, ktoré je možné absolvovať v bližšom aj širšom okolí hotelov.
 

Ukážka ovocia našej práce na projekte Travelcase pre Tatry Mountain Resorts

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725