Projekt čaro dreva o láske k drevu pre Helios Slovakia

Popis projektu

Na jar 2018 sme spúšťali po niekoľkotýždňovej príprave podrobných analýzach a nastavení dlhodobej stratégie unikátny projekt postavený na báze content marketingu s názvom Čaro dreva. Spoločnosť HELIOS Slovakia, pre ktorú projekt realizujeme je jedným z najväčších výrobcov lazúr a lakov na drevo. A práve drevo a jeho ochrana je nosnou myšlienkou projektu. Edukovujeme a motivvujeme laickú verejnosť, ale aj odborníkov k ochrane a ošetreniu dreva prostredníctvom originálneho obsahu tvoreného v spolupráci s odborníkmi.

Portál Čaro dreva si už za krátky čas získal množstvo fanúšikov o čom svedčí komunita viac ako 6000 fanúšikov na Facebooku, či viac ako 20 000 používateľov mesačne, ktorí tento portál navštevujú. Takmer 4 000 ľudí už dostáva pravidelne informácie do svojej emailovej schránky.

Výsledky projektu za 2 roky spolupráce

počet získaných leadov

3 700+

návštevy (unikátni používatelia)

225 000+

celkový dosah na Facebooku

+4 600 000

návštev celkovo

300 000+

návštevy organicky z vyhľadávačov

130 000+

pozretí stránok

385 000+

Fénix content marketing 2018

V roku 2019 sme prihlásili projekt Čaro dreva aj do 6. ročníka súťaže content marketingových projektov s názvom Fénix content marketing. Súťažia v ňom projekty z Českej republiky a Slovenska spolu, pričom táto súťaž má viacero kategórií.

Projekt Čaro dreva, ktorý realizujeme pre klienta Helios Slovakia sa umiestnil na shortliste v kategórií Najlepšia distribúcia obsahu. Porota tak ocenila kombináciu a silu distribučných kanálov, ktoré v rámci distribúcie obsahu pri projekte využívame. Či už ide o sociálne siete, email marketing alebo optimalizáciu pre vyhľadávače - synergia týchto aktivít dokáže vytvoriť projekt, ktorý pre klienta znamená dlhodobé vytváranie komunity a budovanie odbornosti, s čím priamo súvisí aj obsadenie postu informačného lídra v segmente.

Ukážka ovocia našej práce na projekte Čaro dreva pre HELIOS Slovakia

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725