Online magazín Electrend pre Legrand Slovensko

Začiatkom roka 2019 sme zahájili spoluprácu so spoločnosťou Legrand - svetovým špecialistom pre elektroinštalácie a digitálne systémy budov. Vytvorili sme Electrend - prvý online magazín o elektroinštaláciách a digitálnych systémoch na Slovensku. Už za pár mesiacov portál prilákal desaťtisíce ľudí - špecialistov i všeobecnú verejnosť.

Content marketing pre SCONTO Nábytok v ČR a SR

Už viac ako rok spolupracujeme so spoločnosťou SCONTO Nábytok na obsahovom projekte pre český aj slovenský trh. Online magazín je umiestnený priamo v eshope klienta a počas prvého roku spolupráce sme v rámci 4 hlavných kategórií vypublikovali už 120 kusov užitočného obsahu, ktorý prináša zaujímavé výsledky i z pohľadu predaja.

Projekt Čaro dreva o láske k drevu pre klienta HELIOS Slovakia

Unikátny projekt na slovenskom trhu sme spustili na jar 2018 pre klienta HELIOS Slovakia výrobcu lakov a lazúr na drevo pod značkami Bori a Belinka. Už za krátky čas si portál získal fanúšikov v radoch laikov i odbornej verejnosti.

Už sú to 2 roky, čo sme spustili projekt Travelcase pre Tatry Mountain Resorts

Cestovateľský portál Travelcase prináša ľuďom - cestovateľom originálny obsah, tipy na výlety, inšpirácie a zaujímavosti v rôznych formách - články, infografiky, videá. Online magazín od jeho vzniku navštívilo už viac ako 110 000 ľudí.

Ako sme vytvorili informačného lídra medzi výrobcami strešných krytín

Portál Krytina.sk, ktorý sme koncom roka 2016 vytvorili pre spoločnosť Mediterran Slovakia, výrobcu betónových strešných krytín, sa stal najnavštevovanejším portálom o strechách na Slovensku. Od jeho vzniku má portál už viac ako 600 000 návštev, z toho približne 70% organicky z vyhľadávačov.

Rast organickej návštevnosti o 100vky % pre Viessmann

Už viac ako 4 roky spolupráce so spoločnosťou Viessmann nám prinieslo vďaka content marketingu veľmi dobré výsledky. Organická návštevnosť korporátnej webovej stránky viessmann.sk vzrástla o stovky percent. Vytvorili sme tiež vlastný online magazín Vykurovanie24.sk, ktorý za 2 roky navštívilo viac ako 150 000 unikátnych používateľov. Vďaka obom projektom sme pre Viessmann získali už tisícky SQL (sales qualified leads).

Obsadenie kľúčových tém a budovanie komunity pre Dacom

Vytvorenie originálneho portálu hovormeoklboch.sk venovaného prevencii a liečbe ochorení kĺbov a vybudovanie aktívnej komunity viac ako 7000 ľudí pre Dacom Pharma - výrobcu výživových doplnkov pre kĺby.

Nárast predaja o 16 % vďaka content marketingu pre Kura Kráľovské

Viac ako 230 % nárast organickej návštevnosti a obsadenie stoviek dôležitých tém týkajúcich sa kuracieho mäsa. Tiež veľmi významný rast počtu a angažovanosti fanúšikov na sociálnych sieťach.

Vytvorenie informačného lídra medzi brigádnymi portálmi

Za 2 roky spolupráce sa nám vďaka content marketingu z tohto portálu podarilo vytvoriť informačného lídra a významne zvýšiť dôležité metriky portálu.

Nový projekt o vodnom bohatstve pre MINERÁLNE VODY a.s.

Spoločnosť MINERÁLNE VODY je jedným z najväčších výrobcov minerálnych vôd na Slovensku. Ako partner pre content marketing sme pre klienta spustili originálny projekt Naša voda, ktorý už od začiatku sprevádza úspech.

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725