Ako sme vytvorili informačného lídra medzi výrobcami strešných krytín

Viac ako 3 000 leadov za menej ako 24 mesiacov bez komerčnej podpory. Organická návštevnosť viac ako 15 000 mesačne. To sú základné štatistiky portálu Krytina.sk pre spoločnosť Mediterran Slovakia.

Rast organickej návštevnosti o viac ako 210 % pre Viessmann

Viac ako 220 000 organických návštev za 12 mesiacov priniesla spolupráca s našou agentúrou firme Viessmann, lídrovi v oblasti vykurovacích systémov, a to vďaka tvorbe a distribúcii užitočného obsahu.

Obsadenie kľúčových tém a budovanie komunity pre Dacom

Vytvorenie originálneho portálu hovormeoklboch.sk venovaného prevencii a liečbe ochorení kĺbov a vybudovanie aktívnej komunity viac ako 7000 ľudí pre Dacom Pharma - výrobcu výživových doplnkov pre kĺby.

Nárast predaja o 16 % vďaka content marketingu pre Kura Kráľovské

Viac ako 230 % nárast organickej návštevnosti a obsadenie stoviek dôležitých tém týkajúcich sa kuracieho mäsa. Tiež veľmi významný rast počtu a angažovanosti fanúšikov na sociálnych sieťach.

Vytvorenie informačného lídra medzi brigádnymi portálmi

Za 2 roky spolupráce sa nám vďaka content marketingu z tohto portálu podarilo vytvoriť informačného lídra a významne zvýšiť dôležité metriky portálu.

Nový projekt o vodnom bohatstve pre MINERÁLNE VODY a.s.

Spoločnosť MINERÁLNE VODY je jedným z najväčších výrobcov minerálnych vôd na Slovensku. Ako partner pre content marketing sme pre klienta spustili originálny projekt Naša voda, ktorý už od začiatku sprevádza úspech.

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725