Tvorba obsahu

 

 

Obsahom sa rozumie všetko, čo vznikne na základe stanovenej stratégie CM a bude publikované s cieľom zaujať publikum. Obsah môže mať rôzne formy (ako napr. články, videá, infografiky, gify) a informačne či tónom komunikácie je prispôsobený potrebám a charakteristike cieľovej skupiny. V rámci tvorby obsahu sa dôraz kladie na kvality, akými sú užitočnosť, hodnotnosť, originalita, relevantnosť.

Služby v balíku TVORBA OBSAHU

Služby, ktoré poskytujeme v tejto oblasti možno rozdeliť do niekoľkých základných bodov:

Ako tvoríme obsah pre našich klientov

  • Na základe poznatkov zo vstupných analýz vytvoríme persony, ktoré zosobňujú a reprezentujú cieľovú skupinu. Tie sú smerodajné pre spracovanie obsahu v takom štýle, ktorý bude plne zodpovedať ich potrebám a našim cieľom.

  • Zostavíme pre vás kompletný harmonogram aktivít na niekoľko mesiacov dopredu. Budete presne vedieť, kedy, čo, v akej forme sa publikuje.

  • Zorganizujeme a budeme pre vás riadiť tím ľudí, ktorí sa postarajú o to, aby bol tvorený obsah v požadovanej kvalite a plne zohľadňoval ciele, za akým bude publikovaný.

  • Zabezpečíme, aby bol každý jeden obsah vytvorený a publikovaný podľa stanoveného harmonogramu. Riadne, včas, na profesionálnej úrovni.

Pre týchto klientov sme už obsah tvorili

Originálny, užitočný a kvalitný obsah budeme tvoriť aj pre vás.
Získavajte pravidelnú návštevnosť a konverzie vďaka vášmu vlastnému contentu.

 

 

Chceme začať tvoriť originálny a užitočný obsah

Potrebujete tvoriť obsah a nemáte dostatočné kapacity? Pomôžeme vám. Vytvoríme vám nezáväznú ponuku na mieru. Stačí vyplniť formulár a v krátkom čase sa vám ozveme.

Please wait...

Thank you for signing up!

 

 

Články o tvorbe obsahu v našom blogu

11 aktuálnych štatistík, ktoré by mal poznať každý marketér


Warning: mb_substr() expects parameter 3 to be integer, string given in /nfsmnt/hosting1_2/e/b/ebab61ec-ee1b-4fb0-b654-68681d24ddd2/contentfruiter.sk/web/wp-content/plugins/tmm_shortcodes/views/accio/single_post.php on line 148

...

 

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725