Nie je to reklama ani PR. Čo to je?

 

 

Funkčný content marketing

 

BUDE VÁM TRVALE PRINÁŠAŤ VIAC ZÁKAZNÍKOV A VÄČŠIE OBRATY

PRI EFEKTÍVNEJŠEJ INVESTÍCII AKO PRI REKLAME 

 

 

    content marketing lovec  content marketing ekonom  content marketing vytrvalec  content marketing priatelcontent marketing je top  content marketing profik  budete informacny lider

 

POROVNANIE NÁKLADOV NA CONTENT MARKETING A REKLAMU

 

Porovnanie nákladov content marketing a reklama

 

 

ČO CONTENT MARKETINGOM ZÍSKATE

 

Napredovanie a obrovskú konkurenčnú výhodu

Content marketing je moderným marketingom. V zahraničí je mu prisudzovaný až tretinový podiel na marketingových výdavkoch, čo zvýrazňuje jeho dôležitosť a význam. Firmy ho realizujú, pretože funguje dlhodobo a generuje vysokú organickú návštevnosť a nárasty zákazníkov. U nás ešte len začína, takže máte veľkú príležitosť byť v tom vo svojom odvetví prvý „a ukradnúť si trh.“

Viac zákazníkov a dlhodobo vyššie predaje a konverzie

Vďaka publikovaniu užitočného a relevantného obsahu sa na vašu webovú stránku dostávajú ľudia - potenciálni klienti, ktorí hľadajú odpovede na svoje otázky. Ako prvé ich väčšina zadá do vyhľadávača. "Až 57% používateľov na Slovensku používa na prieskum pred nákupom vyhľadávač, na 2. mieste sú priamo webové stránky spoločností (28%)" (zdroj Google Consumer Barometer). Content marketing významne zvyšuje angažovanosť na sociálnych sieťach aj na webovej stránke (výsledky našich klientov preukazujú zvýšenie angažovanosti na sociálnych sieťach v niektorých prípadoch aj o 700%).

Úplne nové obchodné príležitosti

Váš obsah priláka aj takých ľudí, ktorí ešte vôbec netušia, že by mohol byť pre nich váš výrobok alebo služba relevantná. Dozvedia sa však užitočné informácie, ktoré ich edukujú aj motivujú zároveň a podvedome podnietia výrobok vyskúšať a zakúpiť. No a vy budete vtedy prvý po ruke.

Zvýšenie dôvery zákazníkov vo vašu značku a služby

CM zvyšuje vašu odbornosť a reputáciu v očiach zákazníkov. Buduje si s nimi silný a kvalitný vzťah, čo zvýši ich dôveru vo vašu značku a jej produkty. Získaním puncu odborníka porastie vaša reputácia aj vaša značka.

Trvalú hodnotu a efektívnejšiu formu marketingu

Váš užitočný, kvalitný a originálny obsah je aktuálny niekoľko rokov. Či už pôjde o články, videá, infografiky alebo iné nástroje, bude pre vás pracovať neustále, dňom aj nocou. V porovnaní s klasickou nadlinkovou reklamou ide o investíciu, ktorá nekončí uverejnením, ale je dlhodobá. CM posilní vaše renomé, vybuduje pevné vzťahy so zákazníkmi a bude zvyšovať ich počet. Neustále.

Post informačného lídra na trhu

Vo vašom odvetví máte teraz šancu stať sa informačným lídrom. Budete prvý, kto začne profitovať z užitočného obsahu. Ostatní vás budú potom už len doháňať a aj to veľmi ťažko. Získate prestíž odborníka, vybudujete si dôveru zákazníkov a začnete si z trhu ukrajovať väčší kus.

 

ZISTITE, AKO S CONTENT MARKETINGOM ZÍSKATE Z TRHU VIAC

Ak máte chuť na nezáväznú konzultáciu zdarma (osobne či online), alebo ponuku, prosím, vyplňte tento formulár:

 

25 rád ako získať viac

25 ZÁSAD AKO ZÍSKAŤ VIAC ZÁKAZNÍKOV

Získajte zadarmo užitočný ebook a k tomu aktuálne informácie o content marketingu v našom CONTENT NEWSLETTRI.

Please wait...

Thank you for signing up!