Náš príbeh

Agentúra ContentFruiter vyrástla na 20-ročných skúsenostiach s tradičným marketingom a inšpirovala sa užitočným a súčasne účinným moderným nástrojom, ktorý začína rezonovať už aj v strednej Európe. Skĺbila sa v nej skúsenosť a strategický prístup s moderným pohľadom na súčasné správanie sa zákazníkov.

Naše skúsenosti s content marketingom siahajú už do roku 2013. Vo februári 2016 vyvrcholili vznikom samostatnej content marketingovej agentúry, ktorá pomáha firmám profitovať, rásť a budovať vzťahy so zákazníkmi pomocou užitočného a strategicky nastaveného obsahu.

 

VÍZIA

Našou ambíciou je globálne pôsobenie v strednej Európe na pozícii lídra v content marketingu.
Najbližším cieľom je prostredníctvom edukácie trhu začleniť content marketing medzi tradičné nástroje marketingovej komunikácie.
Naším poslaním je vytvárať z klientov informačných lídrov, ktorí profitujú a rastú vďaka strategickej práci s užitočným obsahom.

PREČO MY

  • Robíme funkčný content marketing, ktorý klientom prináša ovocie.
  • Našou nemennou DNA je prísne analytický a strategický postup, ktorý výsledky generuje dlhodobo.
  • Sme dynamicky rastúca a expandujúca content marketingová agentúra, ktorú v prvom rade zaujímajú výsledky projektov.
  • Náš tím tvoria špecialisti pozostávajúci z analytikov, stratégov, novinárov, online špecialistov, kreatívcov, grafikov, webových vývojárov či dizajnérov.
  • Garantujeme originálny a odborný obsah, na projektoch spolupracujeme s expertmi priamo z odvetvia našich klientov.
  • Dokážeme súčasne a efektívne osloviť slovenský aj český trh, ktorý pokrývame vďaka našej dcérskej spoločnosti ContentFruiter CZ.
  • Naši klienti oceňujú full-service a tiež to, že pracujeme samostatne a spoľahlivo, prinášame nové nápady a zbytočne ich nezaťažujeme.
  • Máme vlastné nadpriemerné výsledky rastu konverzií z content marketingových projektov, a to v rôznych odvetviach.
  • Garantujeme nárasty vopred dohodnutých KPIs.
  • Klientom prinášame nových zákazníkov a otvárame nové trhy.

AKO VÁM POMÔŽEME

Zanalyzujeme váš trh, vašu konkurenciu, nájdeme príležitosti a odporučíme stratégiu. Dajte nám vedieť o svojich zámeroch, cieľoch, problémoch alebo nás požiadajte o inšpiráciu. Radi Vás budeme kontaktovať.

Pošlite nám brief

Content marketing funguje - vieme to my, vy i vaša konkurencia. Buďte prvý, kto vo vašom odvetví využije silu moderného a efektívneho marketingu, vyšachujte svoju konkurenciu a “ukradnite si trh”.
Pošlite nám brief či zadanie alebo nám zavolajte a navrhneme optimálny postup. My sme na plodnú diskusiu pripravení.

Tel.: +421 917 044 725