KREATÍVNY GRAFIK

Je to grafická OSOBNOSŤ s moderným vnímaním reklamného dizajnu, štýlu, trendov a s neustále sa rozširujúcimi skills. Kreatívec a grafický maniak v jednom. Vie uchopiť tému a vyjadriť ju graficky. Ovláda grafické programy potrebné pre profesionálnu tvorbu grafických reklamných posolstiev. Vie do nich vložiť dušu a tiež esprit motivácie. Má oko grafického a dizajnového majstra. Vie si poradiť aj s infografikami, online bannermi, príspevkami na sociálne siete, či gifkami. Ak má záľubu aj v tvorbe Corporate Identity, je to jeho plus.

Hľadáme kolegu, ktorý je v grafike doma, má kreatívne cítenie pre tvorbu reklamných a iných grafických návrhov. Hľadáme Teba, ak je grafika a kreatívno Tvoj svet, v ktorom chceš niečo veľké dokázať a máš na to guráž (ale aj potrebné skills).

Pracuješ v balíkoch ADOBE, máš schopnosť pracovať tímovo, ale aj samostatne a máš chuť neustále sa vzdelávať? Si schopný kreovať trendové grafické koncepty reklamných kampaní, či spolupracovať pri návrhoch rôznych grafickch výstupov od ich začiatku? Ak si zároveň aj ideamaker, máš obrovskú výhodu z brainstormingov odchádzať plný BIG IDEÍ, ktoré vieš ako zvizualizuješ. Nepohrdneš však sem tam aj nejakým tým DTP, alebo prípravou podkladov do tlače.

Hľadáme šikovného a rozhľadeného kreatívca, ktorý dá svoj punc kampaniam a chce byť v tejto brandži NIEKTO. Staviame silný a profesionálny tím v spoločnosti ContentFruiter, ktorá sa rozhodla, že bude úspešná nie z hlavného mesta, ale z Nitry. Ak ideš aj ty týmto smerom a za podobným cieľom, chceme Ťa poznať.

Dôležité je to, čo chceš a čo dokážeš.

Ide o part time, alebo aj o full time  spoluprácu pre spoločnosť ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu: Ak si padneme do grafického oka, tak aj hneď :)

NÁPLŇ PRÁCE

  • Kreatívne grafické výstupy pre reklamné kampane
  • DTP zalomenia grafických výstupov pre médiá
  • Infografiky a iné požiadavky na grafiku pri tvorbe obsahu
  • Účasť na zadávacích briefingoch a kreatívnych brainstormingoch
  • Korporátny dizajn
  • Ideamaking ( ak budeš chcieť)

IDEÁLNY KANDIDÁT NA POZÍCIU

  • Zručný grafik s niekoľkoročnou praxou
  • Rozhľadený v dnešnom svete reklamy a dizajnu
  • Pripravený zvládnuť všetky grafické a kreatívne výzvy
  • Má cit pre dizajn a kreatívne videnie
  • Super kolega do tímu :)

ČO TI PONÚKAME

  • Sebarealizáciu a osobný rast v originálnom a ambicióznej firme
  • Výmenu skúseností v skvelom tíme
  • Teambuildingy
  • Home office - sem tam :)
  • Flexibilný pracovný čas

Chcete sa niečo opýtať ku pracovnej pozícii? Napíšte nám správu na  Facebook, alebo cez náš kontaktný formulár

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním osobných údajov.

25 rád ako získať viac

25 ZÁSAD AKO ZÍSKAŤ VIAC ZÁKAZNÍKOV

Získajte zadarmo užitočný ebook a k tomu aktuálne informácie o content marketingu v našom CONTENT NEWSLETTRI.

Please wait...

Thank you for signing up!